fbpx

Par skolu

Latvijas Zinātņu Tālmācības Vidusskola ir viena no pirmajām Latvijā, kas ieviesa tālmācības mācīšanās modeli, lai nodrošinātu visaptverošu, elastīgu un pieejamu izglītību.

Dibināta 2009. gadā kā Rīgas 1. privātā vidusskola, mūsu skola pārdēvēta par Latvijas Zinātņu Tālmācības Vidusskolu 2022. gadā. Tas atspoguļo mūsu aizraušanos ar tehnoloģijām un inovācijām, kas ļauj mums sniegt kvalitatīvu izglītību visiem skolēniem, neatkarīgi no viņu atrašanās vietas. Mūsu skolēnu skaits ir pieaudzis līdz 894 skolēniem 2019./2020. mācību gadā, un mūsu absolventu kopējais skaits pēdējo 5 gadu laikā ir pārsniedzis 2000.

Skolā strādā 50 darbinieki, ieskaitot 38 pedagogus, kas visi ir apņēmušies nodrošināt visaugstākā līmeņa izglītību. 

Latvijas Zinātņu Tālmācības Vidusskola ir uzņēmusies misiju nodrošināt augstas kvalitātes, personalizētu izglītību, kas atbilst katra skolēna individuālajām vajadzībām un interesēm. Mēs koncentrējamies uz cilvēkcentrētu pieeju, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, lai padarītu mācīšanos aizraujošu un pieejamu visiem skolēniem.

Mūsu mācību programmās ir iekļauta pamatizglītība (no 7. līdz 9.klasei) un vidējā izglītība (no 10. līdz 12.klasei). Pamatizglītība nodrošina nepieciešamās pamatzināšanas un prasmju apguvi, savukārt vidējā izglītība ļauj skolēniem specializēties konkrētā jomā un sagatavojas nākotnes karjerai.

Latvijas Zinātņu Tālmācības Vidusskola ir vairāk nekā vienkārši skola. Tā ir kopiena, kas aicina ikvienu kļūt par sava mācīšanās procesa aktīvu dalībnieku, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un pedagoģiskās pieejas. Mūsu skola ir vieta, kur katrs var sasniegt savu potenciālu, apgūstot prasmes un zināšanas, kas nepieciešamas nākotnes izaicinājumiem.

Добро пожаловать в Рижскую 1-ю среднюю школу! Заполните заявку.

Laipni lūdzam Latvijas Zinātņu Tālmācības vidusskolā! Lūdzu, aizpildiet pieteikumu.

Piesakies šodien un saņem dāvanu no skolas!

Paldies! Pieteikums saņemts.

Mēs tuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.

×